hero

Portfolio Careers

Discover opportunities to work at a NightDragon portfolio company
NightDragon
NightDragon
16
companies
165
Jobs

Lecturer - HackerU - Poland

ThriveDX

ThriveDX

Moscow, Russia · Oregon, USA
Posted on Thursday, December 14, 2023
Dołącz do międzynarodowego zespołu specjalistów cybersecurity – rozpocznij karierę trenera w HackerU (ThriveDX)!

Do naszego grona wykładowców poszukujemy osób, które lubią uczyć i dzielić się wiedzą.

Zajęcia prowadzone są w języku polskim, w formie online, wieczorami i w weekendy.

Tym, z którymi podejmiemy współpracę, oferujemy wsparcie naszego doświadczonego zespołu. Bazujemy na własnych materiałach opracowanych przez Izraelskich Cyberspecjalistów.

Poszukujemy osób z doświadczeniem i wiedzą, które potrafią przekazywać wiedzę techniczną w prosty i przyjazny sposób osobom początkującym.

Obowiązki:

  • Prowadzenie zajęć, wykładów
  • Pomaganie i wspieranie uczniów podczas nauki
  • Zaangażowanie w nauczanie słuchaczy
  • Prowadzenie korespondencji mailowej ze studentami

Requirements:

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (materiały do prowadzenia zajęć są w języku angielskim)
  • Doświadczenie w obszarze cyberbezpieczeństwa i IT
  • Umiejętności techniczne w zakresie cyberbezpieczeństwa i IT
  • Umiejętności dydaktyczne
  • Komunikatywność

Mile widziane:

  • VPNs
  • SIEM
  • IDS
  • Apache
  • Metasploit
  • Mobile
  • Python
  • Windows Server
  • AWS
  • Azure
  • Webapp
  • Infrastructure
  • Linux
  • SQL
  • SISCO
  • Cryptography

Oferujemy:

  • Umowę B2B lub zlecenie od zaraz
  • Długotrwałą współpracę
  • Elastyczny grafik
  • Pracę zdalną
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość realizowania swoich pomysłów